Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior





a co to za problem sprawdzic po VINie co ma auto? wolalbym wiedziec czy auto ma systemy poprawiajace bezpieczenstwo czy niehubcio napisał(a):bo myślałem że ma tylko abs
taktiken napisał(a): a co to za problem sprawdzic po VINie co ma auto? wolalbym wiedziec czy auto ma systemy poprawiajace bezpieczenstwo czy nie






Sammael napisał(a):odkryciem ameryki to to nie było

Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości