Witam mam problem podczas gaszenia (rozgrzanego) silnika slychac dziwny dzwiek wydobywajacy sie gdzies z okolicach skrzyni biegow, po wcisniciu sprzegla cisza. Dodatkowo podczas gaszenia czuc telepanie sie silnika (niezaleznie czy ze sprzeglem czy tez nie) Nowy dwumas+tarcza+docisk, poduszki sprawdzone. Moze ktos sie spotkal z podobnym problemem? z gory dzieki...
link do filmiku
http://www.youtube.com/watch?v=O0FfuQBlpgs





