Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior



no nie żartujpeter174 napisał(a):nie ma w standardzie ani nie kojarze aby były jako opcja podgrzewane spryski

Potwierdzam. Mam to u siebie. Brak jakichkolwiek problemów z zamarzniętą końcówką.zwierzu napisał(a):przednie podgrzewane spryskiwacze były w pakiecie zimowym razem ze spryskiwaczami reflektorów i grzanymi stołkami






biuck napisał(a):czy spryskiwacze lamp przednich też mają jakieś dogrzewanie?

biuck napisał(a):czy nie dojdzie do uszkodzenia spryskiwacza w momencie przymarznięcia (np. zaślepki do zderzaka)


Arek84 napisał(a):Czy podgrzewane spryski włączają się razem z pompką czy jest do tego jakiś oddzielny obwód?





Hrabia93 napisał(a):Podepnij pod bezpiecznik w skrzynce bezpieczników.



Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości