Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior
















zwirek75 napisał(a):Macie jakiś pomysł na zestaw (spręzyny + amortyzatory)
- obniżenie max 15-20 mm (chcialbym wiecej ale nie wjade do garazu podziemnego)
- regulacja twardosci (od lekko miekszych niz standard do twardego)


zwirek75 napisał(a):Macie jakiś pomysł na zestaw (spręzyny + amortyzatory)
- obniżenie max 15-20 mm (chcialbym wiecej ale nie wjade do garazu podziemnego)
- regulacja twardosci (od lekko miekszych niz standard do twardego)

wasiel napisał(a):niq, a jaki model tego Weitec'a polecasz?


wasiel napisał(a):Ciekawy jestem jak ten Twój leon-k1 gwincik będzie się sprawował. Jak założysz to daj znać jak to tam wygląda




niq napisał(a):Pojedź sobie na tor to dopiero docenisz usztywnienie.
niq napisał(a):Komfort dużo spada, nie ma co dyskutować
Ojciec napisał(a):jeśli możesz zmierz jakie masz prześwity między ziemią a nadkolem przednim i tylnym.

leon-k1 napisał(a):mogę zmierzyć a co masz na myśli nierówno stoi?






Bodek_28 napisał(a):czy k/w to od A3 pasuje również do 1P ? Jaki tam jest zakres regulacji?







Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości