Moderator: Moderator LC Team








SprawdzAutoPl napisał(a):w aso takich rzeczy to nie umieją
SprawdzAutoPl napisał(a):w aso takich rzeczy to nie umieją, z tego co czcytam na forach to elektronicy dobrze nie umieją obsługiwać długiego kodowania w module komfortu a co dopiero takie rzeczy....

Axee napisał(a):Po.2. zapewniam Cie, ze umieja. Jak rowniez umieja obslugiwac dlugie kodowanie.

Powrót do VAG - Techniczne Diesel
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości