Witam,
Mam problem z przegrzewaniem się silnika. Temperatura skacze do ponad 120st. a mimo to wentylatory są wyłączone. Byłem w Maranie i powiedzieli mi, że na komputerze nic nie widać, a wentylatory chodzą. Zdarzyło mi się to po raz drugi, z tym że za pierwszym razem wentylatory włączyły się po chwili postoju. Dodatkowo zauważyłem, że podczas przegrzania (wyłączone wentylatory) poziom płynu wynosił troszkę ponad max gdzie dzień wcześniej płyn był lekko ponad minimum. Czy to może być problem z termostatem?
Pozdro,
AntY




