Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior









kozak2543 napisał(a):Chodzi mi o szyny, kostki od air bag oraz co zrobić z kostkami od grzania foteli (w reference nie ma tego)







kozak2543 napisał(a):Tak mi się wydawało. Dzięki serdeczne. Tak przy okazji 1,9 tdi BXE 105km jaki najlepszy soft bez straty sprzęgła?
Pozdrawiam







wiruwa napisał(a):witam czy fotele od cupry beda pasowaly to mojego leona przed liftem?


kozak2543 napisał(a):.....Nie zależy mi na grzaniu dupki....

desmo napisał(a):przyjdzie zima i zmienisz zdanie
Chochlik437 napisał(a): Ogolnie zauwazylem duzo wariantow foteli i kanap w FR , np skorzane, kolorowe. Ktos wie od czego to zalezy?

Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość