przez romario » 6 marca 2012, 09:29
Witam. Przeglądałem dość skrupulatnie całe forum i nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie . Otóż zauważyłem od jakiegoś czasu w moim Leonie II (1.9 tdi 105KM), że kontrolka temperatury płynu chłodniczego - "pulsuje" - ledwo dostrzegalnie. Czasami bardziej, czasami mniej - ale nie pełną mocą, jak w przypadku chociażby odpalenia samochodu - ta dioda się nie zapala, tylko jakby lekko podświetla. Dzieje się tak również przy wyłączonym silniku, baa..nawet przy zamkniętym samochodzie - co mnie dość mocno niepokoi. Poziom płynu w zbiorniku wyrównawczym jest ok. Byłbym wdzięczny za jakieś wskazówki, co może być przyczyną. To mój pierwszy post, więc z góry przepraszam za być może niezbyt dobre wyartykułowanie problemu. Pozdrawiam - czekając na rady.