misiek_t napisał(a):pin 8 > zasilanie, do pin 3 skrzynka bezpieczników wewnątrz pojazdu, bezpiecznik 30A
To jest skrzynka bezpieczników:


Sam włącznik Ci działa, czyli zasilanie jest. Problemem jest tylko podświetlenie włącznika. Poszperam w schematach który kabel odpowiada za podświetlenie, no chyba że to właśnie ten... sam włącznik może nie potrzebuje zasilania do włączania świateł... tylko to zasilanie jest do led we włączniku, jeszcze masa gdzieś musi być. Przejrzę jeszcze schematy jak coś znajdę to dam znać.
W instrukcji pisze że bezpiecznik nr. 49 > 7,5A odpowiada za włącznik świateł. Bezpieczniki liczymy od góry od lewej strony
-- 21 mar 2012, o 11:11 --
przeglądam teraz inną instrukcję i tam znowu pisze że nr.2 odpowiada za włącznik i jeszcze inne rzeczy... Co instrukcja to inaczej

Najlepiej jeśli uda Ci się namierzyć gdzie u Ciebie idzie ten kabel i sprawdź bezpiecznik.