-- 24 kwi 2012, o 09:47 --
dla potomnych , jedynym rozwiazaniem było zakupienie nowego zamka (ASO 450zł
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior


primosz napisał(a):Jakby ktos mial ten problem to klape mozna zamknąć od wewnątrz kluczykiem od auta. Takie rozwiazanie tymczasowe.


primosz napisał(a):Jak bede przy aucie po poludniu to spojrze. Na pewno w instrukcji bylo ze od wewnetrznej strony klapy jest gdzieś miejsce na wlozenie kluczyka i przekrecenie (tak jak w bocznych drzwich). Jesli sie nie myle to trzeba to zrobic przy zamknietej klapie - wiec przez zlozone siedzenia z tylu.


Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 0 gości