Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior
przez brucelee » 29 kwietnia 2012, 18:55
Skąd wychodzi wiązka kabli w 1P do prawego halogena? Niestety nie widzę tego nigdzie i nie mam jak podłączyć, lewy świeci ok. Nie chcę zdejmować zderzaka, żeby zobaczyć, no chyba że jest to konieczne :/
-
Zobacz Profil
brucelee
- Signo

-
- Posty: 156
- Dołączył(a): 10 kwietnia 2011, 19:13
- Lokalizacja: Warszawa/TBU
- Auto: Leon 1P
- Silnik: BXE 1.9
Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości