Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior
przez miroA3 » 24 czerwca 2012, 08:49
Witam
spotkal sie ktos z was z takimi fotelami ?


teoretycznie wygladaja jak zwykle fotele FR, tylko zaglowki zmienione , cala gora dolozona ?! hmm
znalazlem zdjecia na
http://www.leon2passion.com/forum
-
Zobacz Profil

miroA3
- FR

-
- Posty: 1953
- Dołączył(a): 5 kwietnia 2006, 09:09
- Lokalizacja: Kraków
- Region: małopolskie
- Auto: FR 2.0 TSI
- Silnik: CCZB 2.0
przez noktoto » 24 czerwca 2012, 09:14
To są nakładki na fotele (konkretnie na zagłówek + cały tył) z oferty akcesoriów.
-
Zobacz Profil

noktoto
- Cupra

-
- Posty: 2513
- Dołączył(a): 22 lipca 2008, 21:46
- Lokalizacja: Mazowieckie
- Auto: GTI Performance
- Silnik: benzyna 2.0 turbo
przez pkonrad » 24 czerwca 2012, 09:43
Okropnie to się prezentuje

Seat Leon 1P FR 2.0 T
FSI200KM --> 280KM
280NM --> 385NM
Powered by

-
Zobacz Profil

pkonrad
- Sympatyk LeonClub
-
- Posty: 3226
- Dołączył(a): 8 grudnia 2008, 23:39
- Lokalizacja: małoPOLSKA
- Auto: Leon 1P FR TFSI
- Silnik: BWA 2.0
-
przez noktoto » 24 czerwca 2012, 12:43
pkonrad napisał(a):Okropnie to się prezentuje
Również mi nie pasują zupełnie, do tego cenę chorą miały (chyba już ich nie oferują). Podejrzewam też że sporo miejsca z tyłu zabierają.
-
Zobacz Profil

noktoto
- Cupra

-
- Posty: 2513
- Dołączył(a): 22 lipca 2008, 21:46
- Lokalizacja: Mazowieckie
- Auto: GTI Performance
- Silnik: benzyna 2.0 turbo
przez Piotrek_tdi » 24 czerwca 2012, 16:26
Jest jest w ofercie ale cena ogromna - było ok 2 tyś zł za komplet... wolałbym po prostu fotele z cupry
Podpis niezgodny z regulaminem /usunięto Admin
-
Zobacz Profil

Piotrek_tdi
- FR

-
- Posty: 1673
- Dołączył(a): 13 listopada 2007, 19:47
- Lokalizacja: Warszawa
- Auto: GT TCe EDC
- Silnik: CJXA 2.0
przez miroA3 » 24 czerwca 2012, 16:31
oczywiscie
zalozylem temat z ciekawosci, nie wiedzialem ze jest to w akcesoriach ( raczej bylo )
mozna wywalic
-
Zobacz Profil

miroA3
- FR

-
- Posty: 1953
- Dołączył(a): 5 kwietnia 2006, 09:09
- Lokalizacja: Kraków
- Region: małopolskie
- Auto: FR 2.0 TSI
- Silnik: CCZB 2.0
Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości