Witam,
Mam dość dziwny problem... gdy wyłącze silnik słychać takie "bzyczenie" z przodu któremu towarzyszy drganie hamulca...jedyna rada na tą sytuacje to wcisnięcie go 2-3 razy wtedy wszystko ustępuje, podczas jazdy hamulce zachowują się normalnie nie ma żadnych drgań ani bicia na kierownicy...wiec tarcze nie powinny być krzywe.. co moze być powodem takiego dość dziwacznego problemu.. Autko to Leon 2006r. Silnik azv w dsg... z góry dziękuje za pomoc i sugestie !




