przez martig » 25 września 2012, 11:29
Nic nie stuka, ale mam podejrzenie ze poduszki pod silnikiem juz są powoli do wymiany, bo po odpuszczeniu gazu z na wyższych obrotach odnoszę wrażenie ze "buja" silnikiem , do tego na postoju podczas właczonego silnika czuc takie nieregularne szarpniecia, dobrze diagnozuję ze poduchy, a moze jest jakiś test jak sprawdzic czy są do wymiany?