Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

Nie działa: zamek drzwi, lusterko kierowcy i poziom. świateł

Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Nie działa: zamek drzwi, lusterko kierowcy i poziom. świateł

Postprzez fixxxer4ever » 29 października 2012, 12:16

Witam!!
mam Seata Leona II z końca 2008 roku 1,9 TDI.
autko było bite ale
chyba nie bardzo ponieważ po wstepnych oględzinach widać ze tylko przednia
szyba wymieniana reszta wszystkie fabryczne, malowany prawie cały był,
podłużnice przód tył ok nie był[list=][/list]y ruszone. Silnik, zawieszenie ok,
pracują bez
najmniejszego zarzutu!! mam jedynie problem z kilkoma pierdołami.

pierwsze to
to że nie działa mi poziomowanie świateł. czym może to być
spowodowane

nastepnie zamek w prawych tylnych drzwiach nie działa, tzn
zamykają się i otwierają jednak centralny nie reaguje i po otwarciu drzwi
komputer nie pokazuje że drzwi zostały otwarte. sprawdziłem kostkę jest
podłaczona prawidłowo, głośnik działa tylko problem z zamkiem.

ostatni
mankament to niedziałające lusterko od kierowcy. podgerzewanie działa tylko
nie da się go ustawić. prawe działa bez problemu natomiast po przełaczeniu
gałki na lewe lusterko to ono się nie porusza tylko znowu prawe tyle że
działa
na odwrót jak przekręcam w prawo to prawe lusterko przestawia się w lewo,
analogicznie dzieje się gdy gałką ruszam w lewo... czary
jakieś....

jeśli ma kto jakie pomysły to proszę śmiało pisać!!!
Zobacz Profil
fixxxer4ever
Stella
Stella
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 października 2012, 08:54
Auto: Seat Leon II

Reklama

Re: Zamek tylnych drzwi,lusterko kierowcy i poziom świateł

Postprzez peter85 » 29 października 2012, 12:21

jeśli ma kto jakie pomysły to proszę śmiało pisać!!!


Ja mam świetny pomysł, skorzystaj z opcji "szukaj"
Zobacz Profil
peter85
Sport
Sport
 
Posty: 898
Dołączył(a): 22 stycznia 2011, 09:03
Lokalizacja: Łódź
Auto: leon 1P
Silnik: BKD 2.0

Re: Nie działa: zamek drzwi, lusterko kierowcy i poziom. świ

Postprzez Misiek » 29 października 2012, 15:36

fixxxer4ever, wysłałem Ci PW a Ty dalej swoje. Chętnie Ci pomożemy, ale wysil się trochę i pytaj w odpowiednich tematach a nie robisz śmietnik :roll:
Obrazek
Był świetny FR STYLE 2.0 TDI+ by DYNOSOFT :arrow: Leon
Jest nowy 5F'ST FR1.8 TSI My2018 :arrow: Leon
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
Misiek
Moderator LC Team
Moderator LC Team
 
Posty: 2334
Dołączył(a): 18 listopada 2009, 18:58
Lokalizacja: PL
Region: śląskie
Auto: leon 5F FR
Silnik: benzyna 1.8 turbo

Re: Nie działa: zamek drzwi, lusterko kierowcy i poziom. świ

Postprzez fixxxer4ever » 29 października 2012, 20:13

wiem sorry za to ale w robocie na iPhonie siedziałem na necie a to zbyt poręczne nie jest :oops:
Zobacz Profil
fixxxer4ever
Stella
Stella
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 października 2012, 08:54
Auto: Seat Leon II

Re: Nie działa: zamek drzwi, lusterko kierowcy i poziom. świ

Postprzez jacoo » 30 października 2012, 10:05

fixxxer4ever napisał(a):ostatni
mankament to niedziałające lusterko od kierowcy. podgerzewanie działa tylko
nie da się go ustawić. prawe działa bez problemu natomiast po przełaczeniu
gałki na lewe lusterko to ono się nie porusza tylko znowu prawe tyle że
działa
na odwrót jak przekręcam w prawo to prawe lusterko przestawia się w lewo,
analogicznie dzieje się gdy gałką ruszam w lewo... czary
jakieś....


Nie pomoge co do przyczyny niedziałającego lusterka kierowcy, ale prawe działa prawidłowo.
W 1P podczas ustawiania lusterka lewego, automatycznie zmienia się ustawienie lusterka prawego i działa to tak jak napisałeś.
Więc nie są to czary.
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
jacoo
Sport
Sport
 
Posty: 282
Dołączył(a): 3 lipca 2008, 13:54
Lokalizacja: Krakow
Auto: 1P +(c)TTC


Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość