Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

Demontaz konsoli srodkowej

Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Demontaz konsoli srodkowej

Postprzez mik » 26 czerwca 2012, 21:48

Mam maly klopot. W Leonie po poprzednim wlascieclu pozostal zestaw glosnomowiacy Parrot wyprowadzony prze plastyk oslaniajacy nawiewy. Niestety cos sie musialo stac z kabelkiem, bo najpierw zaczal przerywac, a pozniej zmarl calkiem. Probowalem sie dzisiaj do tego dobrac. Radio zdjalem, odkrecilem srubki po bokach, wyczepilem 2 zaczepy kolo srubek. Puscily jeszcze dwa zaczepy z bokow, ale na tym koniec. W zwiazku z tym pytanko czy tam sa jakies tajemnicze motody nacisku? Nic nie widze, a nie chcialbym polamac konsoli robiac na sile. W necie tez zadnych instrukcji czy zdjec konsoli od tylu nie znalazlem. Aha auto jest w wersji z automatyczna klima, ale z przyciskami nie pokretlami.
Zobacz Profil
mik
Stella +
Stella +
 
Posty: 73
Dołączył(a): 7 lutego 2007, 09:56
Lokalizacja: Wrocław
Auto: Niebieski diesel

Reklama

Re: Demontaz konsoli srodkowej

Postprzez Martinus1985 » 26 czerwca 2012, 21:51

A pod popielniczką odkręciłeś ?
Obrazek
Było 113,7 KM chwilowo 147,4 a obecnie 200,6 KM by TuneUp na BRD,Fmic i jest zapał na GTB...
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
Martinus1985
TopSport
TopSport
 
Posty: 1443
Dołączył(a): 17 lipca 2011, 08:36
Lokalizacja: Kujawsko
Auto: Leon Sport
Silnik: AHF 1.9

Re: Demontaz konsoli srodkowej

Postprzez mik » 26 czerwca 2012, 21:56

Martinus1985 napisał(a):A pod popielniczką odkręciłeś ?


Nie nie odkrecalem, ale chyba za malo dokladnie wytlumaczylem. Chodzi mi poki co o zdjecie tego panelu z nawiewami. Mam nadzieje ze nie musze do tego demontowac calej konsoli...
Zobacz Profil
mik
Stella +
Stella +
 
Posty: 73
Dołączył(a): 7 lutego 2007, 09:56
Lokalizacja: Wrocław
Auto: Niebieski diesel

Re: Demontaz konsoli srodkowej

Postprzez Martinus1985 » 26 czerwca 2012, 22:00

Do sterowania nawiewami ??
Obrazek
Było 113,7 KM chwilowo 147,4 a obecnie 200,6 KM by TuneUp na BRD,Fmic i jest zapał na GTB...
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
Martinus1985
TopSport
TopSport
 
Posty: 1443
Dołączył(a): 17 lipca 2011, 08:36
Lokalizacja: Kujawsko
Auto: Leon Sport
Silnik: AHF 1.9

Re: Demontaz konsoli srodkowej

Postprzez oczkolek » 27 czerwca 2012, 07:43

Czy Wy rozmawiacie o tym samym aucie?
Pozdrawiam
Oczkol

Leon, Seat Leon


MASZ PROBLEMY Z WENTYLATORAMI CHŁODNICY/KLIMY (I BIEG) -> PISZ DO MNIE NA PW
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
oczkolek
Administrator LC Team
Administrator LC Team
 
Posty: 9325
Dołączył(a): 29 marca 2004, 19:29
Lokalizacja: Warszawa, Inowrocław
Region: mazowieckie
Auto: Seat Leon
Silnik: CJSA 1.8

Re: Demontaz konsoli srodkowej

Postprzez mik » 27 czerwca 2012, 08:04

oczkolek napisał(a):Czy Wy rozmawiacie o tym samym aucie?


Obawiam sie, ze niestety nie. Chodzi o Leona 2 i sposob demontazu plastyku zawierajacego kratki wentylacyjne, znajdujacego sie na srodkowej konsoli.
Zobacz Profil
mik
Stella +
Stella +
 
Posty: 73
Dołączył(a): 7 lutego 2007, 09:56
Lokalizacja: Wrocław
Auto: Niebieski diesel

Re: Demontaz konsoli srodkowej

Postprzez exb » 27 czerwca 2012, 08:17

na górze masz normalne zaczepy (chyba 3szt) takie jak te które koło śrubek. Poszukaj na allegro tej osłony to zobaczysz w których dokładnie miejscach są.
TDI ... nie dla idiotów!!! No Smoke No Fun!!

Obrazek
_______________________
LEON II FR+ by ECUProject
Zobacz Profil
exb
Sport
Sport
 
Posty: 353
Dołączył(a): 26 marca 2008, 13:18
Lokalizacja: opolskie
Auto: Leon 1P FRrrrr

Re: Demontaz konsoli srodkowej

Postprzez zwirek75 » 27 czerwca 2012, 08:20

mik, oprócz śrub widocznych na pierwszy rzut oka są jeszcze dwie śruby które są dostępne po wyciągnieciu radia - na górnej ściance wneki w którą wsuwa się radio które trzymają kratkę od dołu.
Tomek
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
zwirek75
Sport
Sport
 
Posty: 777
Dołączył(a): 22 grudnia 2008, 14:34
Lokalizacja: Kraków
Auto: VW Golf 7R
Silnik: CJXA 2.0

Re: Demontaz konsoli srodkowej

Postprzez exb » 27 czerwca 2012, 10:37

ja myślę że kolega już je odkręcił (tak wnioskuje po pierwszej wypowiedzi)

tu widać żółte zaczepy:
Obrazek
TDI ... nie dla idiotów!!! No Smoke No Fun!!

Obrazek
_______________________
LEON II FR+ by ECUProject
Zobacz Profil
exb
Sport
Sport
 
Posty: 353
Dołączył(a): 26 marca 2008, 13:18
Lokalizacja: opolskie
Auto: Leon 1P FRrrrr

Jak zdemontowac plastiki wokol radia klimy zegarow?

Postprzez elmap » 13 listopada 2012, 14:30

WItam potrzebuje sciagnac kokpit a dodkladnie plastiki wokol radia, klimatyzacji oraz zagarow jak bezpiecznie je sciagnac, podwazyc co by nie wylamac zabkow czy tez zaczepow na ktorych sie trzymaja te plastiki ?? z gory dzieki za pomoc!
Zobacz Profil
elmap
Stella
Stella
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 listopada 2012, 14:24
Auto: Seat Leon

Re: Demontaz konsoli srodkowej

Postprzez grabarz18 » 15 listopada 2012, 18:59

elmap, na przyszłość szukamy...
Był czarnuch i nie ma czarnucha.
Był żółtek i nie ma żółtka.

Szukasz ubezpieczenia?
Unikaj PTU złodzieja!
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
grabarz18
Sympatyk LeonClub
 
Posty: 3338
Dołączył(a): 2 czerwca 2008, 12:55
Lokalizacja: Warszawa/Jarosław
Auto: Leon 1.9 TDi ARL
Silnik: CJSA 1.8


Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość