Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior
przez siepan » 17 listopada 2012, 09:48
witam, moze ktos mial podobny problem. Problem szczegolnie uwidacznia sie teraz kiedy temperatury sa niskie. Grzechoczą, terkoczą mi przyciski na kierownicy srodkowe po jednej jak i drugiej stronie (przycisk z symbolem słuchawki oraz z symbolem OK) Jest to irytujące szczególnie kiedy jade rano kocimi łbami z zimnym wnetrzem auta. Leon po liftingu z 2010 wiec jest jeszcze na gwarancji. Udac sie do serwisu z tym? a moze bez rozbierania kierownicy mozna sobie z tym jakos samemu poradzic? Mam ograniczone zaufanie do tych z serwisu. Czekam na opinie tych ktorzy mieli podobny mały acz irytujacy problem. Pozdrawiam i wszystkim zycze podobnych problemow ze swoimi autami

-
Zobacz Profil
siepan
- Stella +

-
- Posty: 95
- Dołączył(a): 17 września 2005, 17:55
- Lokalizacja: wrocław
- Region: dolnośląskie
- Auto: leon
- Silnik: BXE 1.9
Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość