Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

Wypalajace sie pixele w liczniku

Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Wypalajace sie pixele w liczniku

Postprzez djgrasss » 26 grudnia 2012, 08:35

Witam
Posiadam leona II 2.0 TDI 170km 2007r.
Czy miał już ktoś podobny problem z tymi pixelami. wczoraj rano na wyświetlaczu pojawiła mi się jedna kropeczka obok spalania, wieczorem były już 2 a dzisiaj rano to juz masakra idzie coraz dalej. Wiecie może jak to naprawić albo ewentualnie coo zrobić zęby nie poszło to dalej ????
Proszę pilnie o pomoc bo im później tym pojawia się więcej !!!


Obrazek

Proszę na przyszłość stosować się do Regulaminu forum LCT, Rozdział II, Pkt 19.
Zobacz Profil
djgrasss
Stella
Stella
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 grudnia 2012, 14:12
Auto: Leon II Fr

Reklama

Re: Wypalajace sie pixele w liczniku

Postprzez coyote01 » 26 grudnia 2012, 15:28

Najprawdopodobniej wyświetlacz zdycha. W ASO samego wyświetlacza nie wymieniają, tylko całe zegary, więc będziesz musiał poszukać firmy która zajmuje się naprawą liczników. Jak wpiszesz w google "naprawa liczników" to trochę firm zajmujących się naprawą (wymianą) wyświetlaczy znajdziesz.
Największy problem w tym, że jak zdemontujesz licznik, to już samochodu nie uruchomisz, bo w liczniku jest immo, więc demontaż zegarów i wysłanie ich do jakiejś firmy zajmującej się naprawą jest trochę uciążliwe.
VCDS 17.1.3
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
coyote01
Sport
Sport
 
Posty: 458
Dołączył(a): 17 sierpnia 2010, 08:41
Lokalizacja: Rzeszów
Auto: Leon 1P1561 [FR]
Silnik: BMN 2.0

Re: Wypalajace sie pixele w liczniku

Postprzez rafalus_ss » 30 grudnia 2012, 13:15

mądry nie zauważy. zostaw to. :) To jest z ciekawości wyś Maxi Dot
Zobacz Profil
rafalus_ss
Stella
Stella
 
Posty: 27
Dołączył(a): 3 października 2012, 17:01
Auto: Leon 1P


Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość