Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior



czarny_ napisał(a):Ponoć wszystkie osramy mają tą samą barwę






za oba czy za 1 sztnoktoto napisał(a):Za ori żarniki w ASO płaciłem po jakieś 250 z





























peter85 napisał(a):Dzięki za namiary, Tom-Tdi, też widziałem ten sklep który podałeś w linku, ceny bardzo porównywalne z tym wrzuconym prze zemnie różnica 30 zł na sztuce a u tego gościa którego podałPiotrek_tdi, ceny identyczne co do grosza jakby się zgadali

jeśli cena ori żarnika w hurcie jest taka a nie inna to różnice w cenie powinny być niewielkie, jedynie zależne jest to od marży którą sobie dany sprzedawca narzuci![]()
Swoją drogą- miał ktoś kontakt z tym żarnikiem?? http://www.xenon-serwis.pl/pl/sklep/d1s ... 2,339.html Chodzi mi o barwę jak to świeci-4800K6000K jest już niebieskie,a tutaj powinno być chyba OK

Tom-Tdi napisał(a):Swoją drogą- miał ktoś kontakt z tym żarnikiem?? http://www.xenon-serwis.pl/pl/sklep/d1s ... 2,339.html Chodzi mi o barwę jak to świeci-4800K




czarny_ napisał(a):wymienia sie parami !
peter85 napisał(a):Żarniki wymienione
peter85 napisał(a):Zobaczymy jak to będzie wyglądać wieczorem i po jakimś czasie jak się nowy żarnik rozświeci

wymienia sie parami !



peter85 zrób jakieś zdjęcia jak to świeci jeśli możesz





Pytanie czy, warto płacić więćej za 4800K?

Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 0 gości