pytanie jak zdemontować plastiki muszę się dostać do pokręteł nawiewu, ale bladego pojęcia nie mam jak to zdemontować nie niszcząc przy okazji...

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior









Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 0 gości