Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior


nixu napisał(a):Wybij szybę.




markos19 napisał(a):Samochód na gwarancji, miał być alarm, a ja od roku pewnie bez niego jeżdżę. No to kolejną jazdę w ASO zrobię.






untaztood napisał(a):Przy normalnie funkcjonującym zabezpieczeniu nie ma możliwości otworzenia drzwi od środka.


Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości