Osobiście uważam, że trzeba podmienić czujnik położenia wału. U mnie był problem następujący:
czujnik ten ma się znajdować w graniach 0,4-0,8mm od pierścienia na wale (jakoś tak

) - u mnie znajdował się w odległości 4mm i często gubuł impulsy. Teraz wszystko jest ok. Polecam zrzucić miskę olejową i sprawdzić te odległość.
błąd sterownika wyskakiwał i u mnie - po doprowadzeniu samochodu do stanu gdzie pali "na tyk" błędy nie wyskakują.