ja bym sobie odpuścił benzynę, może Ci się deska odbarwić. Spróbuj najprostsze domowe metody - połóż na tym kleju kostkę lodu, może jak klej stwardnieje, będzie go łatwiej usunąć. Możesz też posmarować go majonezem wiem, wiem, ale tak odpuszczają wszystkie naklejki ze słoików
z tego co się orientuję to (bo coś tam zmywałem w poprzednim aucie) to benzyna e. i zmywacz do paznokci krzywdy plastikom nie zrobiły, ale możesz zrobić próbę - np przetrzeć kawałek plastiku w bagażniku w miejscu mało widocznym i zobaczysz czy zostawia ślady
Jeśli to jest klej typu super glue to ciężko to usunąć bo musi do tego być mocny rozpuszczalnik. a jeśli to klej typu elastycznego wypróbuj DECABIT lub b. ekstrakcyjną. Podejżewam, że po tym kleju może zostać wżer na desce. Wiem to z doświadczenia.
Jeżeli to jest miękki klej to ja bym spróbował Prockborta. Napsikać na wacik kosmetyczny, nałożyć na to miejsce, odczekać chwilę i delikatnie pocierając spróbować odkleić. Prickborta wymyjesz IPA