Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior















Pralka Boga napisał(a):Ale przecież turbo ma oddzielne chłodzenie niezależne więc chyba nie jest potrzebne tyle czekać...





Pralka Boga napisał(a):A w takim razie co z Start & Stop po przejechaniu po autostradzie 35km a na końcu korek w Warszawie? Powinienem wyłączyć w takim przypadku?















Prawoimotoryzacja napisał(a):Dodatkowy obieg cieczy chłodzącej się włącza po wyłączeniu silnika

Powrót do Leon 3 - Techniczne Benzyna
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości