przez Piters82 » 3 września 2014, 17:57
Witam od jakiegoś czasu zaczął mnie irytować dziwny dźwięk przy dodawaniu gazu przy różnej prędkości i w różnych warunkach zawsze jest tak samo słychać to w kabinie jak radio jest wyłączone przy dodawaniu gazu słychać jakby chropowate zasysanie coś jakby pęd powietrza lub coś lecącego tak jakby do silnika trochę jakby syczenie turbiny w dizlu. Lub nieszczelny nawiew w kabinie ale nie ma to związku z prędkością i pędem powietrza bo jest to nawet przy delikatnym ruszaniu. To jest dźwięk nieprzyjemny i nie może być to turbo, coś jakby paliwo leciało do silnika takie to sprawia wrażenie nie wiem jak to wam dokładnie opisać postaram się to nagrać ale nie wiem czy wyjdzie na filmie. A może ktoś ma podobnie i może coś z tym zrobili w serwisie bo ja jeszcze z tym nie byłem bo nie miałem okazji dajcie znać pozdro