Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

























Vampire1984 napisał(a):Skala problemu. jak na razie prawie same FRki, z belka skrętną bez DCC



Vampire1984 napisał(a):Drogi kolego nie tedy droga i to tak nie do końca może być, trzeba zgłaszać ten problem, może w końcu sobie z tym poradzą.






Vampire1984 napisał(a):Puszczanie muzyki głośno otumania i opóźnia reakcje na sytuacje ma drodze czy cokolwiek innego wiec nie jest to bezpieczne wyjście.

Marcin_1p napisał(a):No chyba że na okrągło słuchasz Zenka Martyniuka

KAI napisał(a):Kto to k***a jest Zenek Martyniuk?




Vampire1984 napisał(a):No jestem ciekaw czy by koledzy wyżej policzyli całki przy natężeniu dźwięku o wartości min 100db albo zdali maturę w samochodzie:D

Wojtaz666 napisał(a):Całek to ja sie uczyłem przy głośno puszczonej Metallice itd. więc to zależy od osoby

Wojtaz666 napisał(a):Całek to ja sie uczyłem przy głośno puszczonej Metallice itd. więc to zależy od osoby .
Zix napisał(a):Ja tam sobie cenię dobre "pierdolnięcie" w samochodzie.








Powrót do Leon 3 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość