przez AKa » 22 września 2015, 10:05
Dobra, siadłem i podłączyłem sobie dashcommanda. I wychodzi następująco- na postoju mamy -0,7bar, przy bucie w podłogę wzrasta do 0,6bar. Czyli relatywnie, jeżeli dobrze rozumuję- mamy 1,3bar, ale efektywnie 0,6bar Nie wiem w czym ta informacja miała by pomóc, ale sprawdziłem. Interpretację pozostawiam komuś, kto się na tym zna.
"Literówki" są spowodowane pisaniem na telefonie.