No to chyba już wiem na co wymienię swoje ST w dieslu
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior





Nawiązując do tego co napisałem wcześniej - wizualizacja na stronie SEAT jest teraz naprawdę superKAI napisał(a):Brakowało mi takiej efektownej wizualizacji. Konfigurator Skoda od dawna ma naprawdę fajnie to rozwiązane.


Powrót do Leon 3 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości