Moderator: Moderator LC Team


Tominator napisał(a):KBL jest najdluzsza wic chyba dane masz nie halo108km/h przy 2000 na 5 biegu









Tominator napisał(a):Skrzyni nie podlaczysz chyba p&p do siebie, podejrzewam ze bedziesz musial przerzucac wnetrze do swojej ori, ale to wyjdzie w praniuprzynajmniej ja tak robilem.


Tominator napisał(a):To tylko wielkosc kola moze robic roznice, jezeli odczyt robisz z gps, a jesli z licznika to good luck



Jarol napisał(a):Chce wrzucić też skrzynie KBL.
Tominator napisał(a):Masz racje, lepiej jednak do swojej skrzyni przerzuc wnetrze z kbl, bo latwiej bedzie z montazem.

Powrót do VAG - Techniczne Diesel
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości