Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior











old_school_baby napisał(a):aaa ok, o ilość obrotów chodzidzięki
i chyba nie tylko w zależności od trybu ale i prędkości


Vampire1984 napisał(a):Ale ja nie myle pojec bo napisalem to samo co Ty, nie widze nic czego bym ja nie napisal ale x razy krocej niz Ty:P
Vampire1984 napisał(a):zmienia się ilość obrotów kierownica w zależności od trybu.




old_school_baby napisał(a):czyli im dalej od położenia zero tym szybciej koło skręca?
old_school_baby napisał(a):ten progresywny z DCC jest zawsze włączony? i na trybie sport działa tak samo jak na innych?


old_school_baby napisał(a):ten progresywny z DCC jest zawsze włączony?



Powrót do Leon 3 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 2 gości