Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior




zgaju napisał(a):
-- 18 grudnia 2014, 16:51 --
Panowie jest sens majstrować przy tej atrapie czy kupować nową, większość zaczepów jest pourywana








zgaju napisał(a):miałem pęknięcie w tym samym miejscu z tym że po dwóch stronach + kilka poprawek (jak urwane uszko np.). Dałem do sprawdzonego fachowca który zajmuje się spawaniem plastiku. Zderzak jak nowy. Ale gość naprawdę zna się na rzeczy. Nie dawaj zderzaka do spawania byle komu




zgaju napisał(a):zależy za ile, pokaż zdjęcia bo z tego za duzo nie widać





































dudi30 napisał(a):Panowie a czy zderzak z Leona i z Toledo II to te same części?
bledow napisał(a):Tak






Powrót do Leon 1 - Tuning - Warsztat
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości