Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior














miroA3 napisał(a):bo nie ma,
elektormechaniczna przekładnia kierownicza , w przedlifcie generacja 2
ma silnik, czujniki predkosci, momentu itd
dlatego ma sterownik ( j500 ), z nim sie trzeba laczyc, zczytywac bledy w razie problemow
stad zazwyczaj jak sie cos dzieje mechanicznie, to magiel do wymiany


Malcolmspy napisał(a):oby było to dobre rozwiązanie.

Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 0 gości