Witam, jakiego smaru użyć do posmarowania otwieranego dachu w Leonie?
Pozdrawiam,
GB
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior


bmelon napisał(a):do posmarowania otwieranego dachu






Pik napisał(a):W dachu są zapewne elementy gumowe i nie każdy smar motocyklowy będzie odpowiedni. Ja bym sugerował obojętny dla gumy czysty smar silikonowy, który jest dostępny zarówno w płynie jak i żelu. No i jest przy tym tani!





Powrót do Leon 3 - Techniczne Benzyna
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość