Witam
Montował ktoś zegar defi bf temp oleju ? Przerabiał ktos korek od miski oleju ? Potrzebuje wymiaru dokladnie czujnika tego.
Moderator: Moderator LC Team

Powrót do VAG - Techniczne Diesel
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości