Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

















kwazimodo napisał(a):"Chodzi mi teraz po glowie kupienie ori lamp i dac na przerobienie na soczewke a w tedy spasowanie wyglada fajnie"
Możesz rozwinąć temat?












Sebool2006 napisał(a):Kupcie ori lampy Valeo i zainwestujcie w dobre żarówki bądź przeróbcie lampy na bixenony i bedziecie mieć problem z głowy



zoozool napisał(a):To nie jest tak, zę bixenony leganie potrzebują poziomowania?














Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości