Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior









Andre napisał(a):u mnie pomoglo wpsikniecie wd 40

Kuba_Maly napisał(a):a jak wygląda wymiana takiej zapinki ? jak wpinam inną wszystko jest ok.


krzychuls napisał(a):Andre napisał(a):u mnie pomoglo wpsikniecie wd 40
tak bezpośrednio w szczelinę psiknąłeś gdzie wpinasz zapięcie od pasu ? miałem taki sam problem, lecz sam po jakimś czasie zniknął.

krystian_j napisał(a):Nie rozumiem stwierdzenia "jak wpinam inną wszystko jest ok" co jak wpinasz np. pasy pasażera?

Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości