Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior


rafko1 napisał(a):Co światła gdy się zatrzymuję w wewnątrz auta jest słyszalny dziwny dźwięk buczenie. Jest bardziej głośny jak dodaję gaz najlepiej to słychać jak wyłączę audio.Buczenie ustępuje jak wyłączę klimę.





Pik napisał(a):w Vagach kompresor klimy jest stale napędzany




sensei napisał(a):Melduję się w klubie buczącej klimy, w aso potwierdzili, robili pomiary, nagrywali dźwięki i filmik i wysyłali do centrali, ale centrala odmawia wymiany bo... klima działa, nie ma opiłków w oleju, parametry w normie, także nie ma podstaw do wymiany

bzykofm napisał(a):Do rzecznika konsumenta, nie odpuszczać zgredom. Jak tak dalej pójdzie to będą odmawiali każdej naprawy gwarancyjnej bo samochód jeździ




Powrót do Leon 3 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 7 gości