Gdy skręcam w prawo - powiedzmy - bardziej dynamicznie (Tak że lewy przód "siada") słyszę dziwne obcieranie - jakby o coś delikatnie tarło koło. Obejrzałem - nadkole jest na swoim miejscu, nic z tyłu nie widać.
Co to może być?
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior




hubi2000 napisał(a):Ja gdy skrecam kierownica w lewo do końca przy malej prędkośći np: wyjeżdżając z parkingu mam chrobotanie z prawej strony jakby jakieś kulki
macie jakiś pomysl co to może być przegub juz wymieniłem dalej to samo może wina łożyska z piasta ?
na wstecznym tego objawu nie ma
skręcając na luzie chrobotanie jest , zima chrobotanie ustaje .










Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 1 gość