Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior


Lord_Nikkon napisał(a):Może łożyskowanie na sprzęgle. Czy dźwięk zawsze jest słyszalny na małych obrotach czy tylko np podczas rozgrzewania. Jaki przebieg auta.




AKa napisał(a):Nalej cywilizowanego paliwa- powinno ustąpić. U mnie notorycznie 1.8 klepie jak stary diesel pod dużym obciążeniem i niskich obrotach- jeżeli zaleję FS z sympatycznej stacji z muszlą w logo. Po orlenowskim 95 zdarza się sporadycznie.









Powrót do Leon 3 - Techniczne Benzyna
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości