Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior




baku napisał(a):[ Dodano: Wto 30 Maj, 2006 ]
ps. pewnie zadaje głupie pytanie ale czym się różni końcówka z wypełnieniem lub bez??

baku napisał(a):Wizualnie wiem czym się różnią , chodzi mi tylko czy czymś poza tym??


zobacz w galerii MW album_personal.php?user_id=9 a poza tym gdzieś na forum było jeszcze dokładniejsze zdjęciebaku napisał(a):moze jakąś w miarę dokładna fotkę jak taka końcówka wygląda na Leonku?














Kawas napisał(a):wieśniackim




X tomicher X napisał(a):I teraz moje pytanie czy to co oglądałem na każdym zdjęciu na forum to chromowana końcówka kalińskiego czy wspomniana w mejlu polerowana stal nierdzewna ?



Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości