przez tomek13 » 8 lutego 2018, 18:23
Witam,
Przeszukałem wątki pod kątem drgania leona benzyna 2.0 dsg, ale nic podobnego nie znalazłem.
Mam taki oto problem, że cały samochód drga. Czuć to wszędzie - jako kierowca i pasażer (tył i przód). Objawia się to mikrodrganiami całego nadwozia na postoju. Sprawdzałem czy zależy to od ustawienia skrzyni automatycznej, ale niezależnie czy jest to P, N czy D/S drgania mam cały czas. Niezależnie czy silnik jest zimny czy już rozgrzany. Nie wiem czy to wina skrzyni, silnika? Są to dziwne drgania podobne do tego jakby ktoś delikatnie, będąc na zewnątrz ruszał całą karoserie. Pacjent to Cupra DSG-6 z wyprzedaży rocznika, przebieg ~ 3k km.