Miesiąc temu przed przegladem zgłaszałem się do serwisu, ze mi komputer pokazał ubytki płynu chłodniczego.
Nikt nic nie alarmował, dolali troszkę i tyle. Na przeglądzie tez nic.
Dopiero po przeglądzie zapaliła się ikona silnika.
Po 3h czekania werdykt: termostat padł.
Auto ma 70 tys przebiegu. Ponoć jakiś plastik kiepski i przecieka
I generalnie znają problem i zamawiają części i na gwarancji wymienia.
No i niestety już 2 tydzień czekam niby na części z centrali...
Czy to aż takie częsta awaria?
Cholera to może trzeba zamówić od razu ze 3 termostaty to będę miał już na jakiś czas skoro po 70 tys pada coś przy silniku...
Numer części: 06L121111J
Ponoć w całej Polsce brakuje
Może ktoś z forum ma wtyki u importera i da telefon na kogo nakrzyczeć
Serwis Autokometa Warszawa (lubie ich i nawet się aż tak strasznie nie wściekam ale ręce już opadają po 2 tygodniach)






