W trakcie jazdy moim leonidem na prawą rękę którą trzymałem drążek zmiany biegów, skapnęła mi woda
Byłem tak zmieszany że zatrzymałem samochód i sprawdziłem czy nie ma dziury w dachu
Pozdrawiam
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior




Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości