Moderator: Moderator LC Team



ktry napisał(a):Jaki nie weżmiesz będzie dobry ,oby nie BLS I BXE są to ostatnie produkowane 1,9 .

CB_Aras napisał(a):Byle nie jeździło na Longlifach.

gego87 napisał(a):1.6 cr kwestia kodu silnika.

ktry napisał(a):Jeszcze bym nie polecał pierwszych 2,0 CR

gego87 napisał(a):a3 8p z silnikiem 2.0 TDI z 2006
gego87 napisał(a): Kusi 2.0 ale 1.6 cr pod względem ekonomii nie wypada źle.


-potwierdzam i polecam.barti340 napisał(a):Posiadam 1.9 BLS wywaliłem DPF i EGR i chwale sobie brak większych problemów.


bzykofm napisał(a):Ja nic nie wywaliłem i też polecam


gego87 napisał(a):Czy roczniki od sierpnia 2009 są już bardziej poprawione ?





gego87 napisał(a):1.6. polift
chlorek napisał(a):w tym budżecie będzie cieżko ale może ... 1.6 kupisz.




Powrót do VAG - Techniczne Diesel
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości