Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior




Oba lusterka Ci się obniżają?sheller80 napisał(a):Ja mam , przeczytaj instrukcję obsługi.











Tomektr napisał(a):Bo tylko prawe się obniża jak wrzucisz wsteczny i masz na R ustawione. Polecam instrukcję dołączoną do samochodu




sheller80 napisał(a):Szczerze mam tą opcję u siebie ale nie korzystam ,może kwestia przyzwyczajenia ,to moj pierwszy samochód z taką opcja ,wolę cofać na lusterka w normalnym położeniu .



mczelny2401 napisał(a):Obniżanie przy cofaniu a synchroniczna ich praca to 2 różne funkcje


Nie taki sam ruch tylko sterujesz lewym a prawe ustawia się odpowiednio. Jeśli ustawisz lewe poprawnie to na 100 procent prawe będzie dobrze ustawione.mczelny2401 napisał(a):Sterujesz jednym lusterkiem a drugie wykonuje taki sam ruch

mczelny2401 napisał(a):Obniżanie przy cofaniu a synchroniczna ich praca to 2 różne funkcje


Powrót do Leon 3 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości