verton91 napisał(a):Dla własnego bezpieczeństwa proponowałbym płyn hamulcowy wymienić, ale to tylko według uznania bo koszt niewielki a nie ryzykujesz.
w Aso zalecają wymianę przy 100 albo przy 120 tysiącach.
Albo po 3-ech latach.
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior
verton91 napisał(a):Dla własnego bezpieczeństwa proponowałbym płyn hamulcowy wymienić, ale to tylko według uznania bo koszt niewielki a nie ryzykujesz.
w Aso zalecają wymianę przy 100 albo przy 120 tysiącach.







Jos napisał(a):Panowie, czy w 1.4 140 KM są klocki z czujnikiem?

Jos napisał(a):Panowie, czy w 1.4 140 KM są klocki z czujnikiem?















piorun napisał(a):Zmień serwis



mczelny2401 napisał(a):Teraz przy zakupie nowego Leona można dokupić pakiet serwisowy na 5 lat lub 100tyś km za 2400 brutto





karlos napisał(a): @myszaster pytałem ostatnio o serwis 1.4 na 60kkm - około 1300 brutto (tak dla porównania). Ciekawe kiedy przeniosą się na Lubelską, bo na podkarpackiej wieje komuną, ale testowałem w weekend Proceed w Kia i tak samo salon lata 90..








karlos napisał(a):Intercars czy Iparts? Gdzie zamawiacie części? Są rożnice? Czy tylko cena?
BartoszB1988 napisał(a):Cześć wszystkim
Posiadam Seata Leona Cupra ST 265 DSG 6.
Czy warto bawić się w zakup świec poza ASO?
Dzięki






LukaszM87 napisał(a):Wymieniał ktoś z was w leonach olej w skrzyni manualnej 1.4 tsi przy 60 tyś?






Powrót do Leon 3 - Techniczne Benzyna
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 0 gości