Witam.
Czy zauważyliscie w swoich leonach 2.0 TDI że na postoju na biegu jałowym turbina chodzi na wysokości 0,98 bar'a ?
Silnik: 2.0 TDI 150km (192km) rok 2016.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior




cysiu100 napisał(a):Przecież turbina chodzi zawsze od odpalenia. Jest napędzana spalinami. Na wolnych ma koło 1000 mbar, im mocniej wciskasz gaz pod obciążeniem ładuje więcej. Nie wiem jak w 1.6 tdi ale pewnie do około 2000 mbar. Chyba że myślałeś że się uruchamia od pewnych obrotów.


Powrót do Leon 3 - Techniczne Diesel
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości