Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior




pf002 napisał(a):Ciekawa metoda, ale wydaje mi się że właśnie przy naciśnięciu powinno cieknąć





mczelny2401 napisał(a):Co ci da zablokowanie przy zacisku jak płyn ci będzie ciekł z przewodu



























Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 4 gości