Witam.
Co jest odpowiedzialne za "ssanie" silnika ASV? Sterownik, czujnik temp, coś jeszcze? Oczywiscie chodzi mi o dawkę startową, pierwsze odpalenie.
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Powrót do Leon 1 - Techniczne Diesel
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 2 gości