Witam
Zauważyłem w moim Seacie Leonie ,że mam wyciek z silnika tylko nie wiem skąd ten wyciek , auto jest jeszcze miesiąc na gwarancji i umówiłem sie do Seata na kontrolę , dziwne bo auto ma zrobione dopiero 44 tys km , a już są problemy z wyciekiem , może ktoś doradzi na co zwrócić uwage serwisantom żeby mnie nie zbyli , a za miesiac powiedza że już auto nie ma gwarancji ?





